Hakkımızda

Şen kardeşler kereste adı altında 1995 yılında açılan firmamız günümüzde İbrahim Zorlu’nun 23 yıllık tecrübesiyle piyasadaki saygınlığını koruyarak faliyetini sürdürmektedir. Yenilikçi ve daima büyüyen, Güleryüzlü ahlaklı ve yaptığı işlerle bahsedilen bir firma olarak sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Her türlü çam ve kavak kereste özenle işlenerek müşterilerimize sunulmaktadır. İnşaatlık ve doğramalık her sınıf kereste mamullerimizin çoğunluğunu oluşturmaktadır.

İbrahim Zorlu ‘nun 2015 yılı başlarken yaptığı yeni yatırım ile palet üretiminde sektörde önde gelen firmalar arasında yerini almıştır.Ankara yolu 7. Kilometrede bulunan 2. fabrikamızda deneyimli kadromuz ile üretim kapasitemizi artırarak kaliteli hizmet anlayışımız büyüyerek devam ediyor . ISPM 15 ahşap ambalaj işaretleme lisansı ve yüksek kapasiteli ısıl işlem fırını ile uluslararası kalitede üretim sağlayarak müşterilerimizin siparişlerini en kusursuz şekilde teslim ediyoruz.

 • Kalite ve Hizmet

  Ürünlerimiz en kaliteli çam ve kereste tomruklarından özenle imal edilmekte ve satılmaktadır.

 • 18 Yıllık Tecrübe

  1995 yılından beri kereste sektöründe hizmet vermekteyiz.

 • Güleryüzlü Hizmet

  Güleryüzlü ve ahlaklı hizmet anlayışımızla ilerlemeye devam ediyoruz.

 • Güvenlik

  Kullanıcı ve Yöneticilerin üzerinde durduğu güvenlik koşullarına uyularak ve en kaliteli malzemelerle üretilen ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi ara

Whatsapp

İnstagram

BEYNHOST