İnşaatlık Kereste Uygun Fiyatları

  İnşaatlık Kereste

  İnşaat sektörü, kerestelerin en çok kullanıldığı alanlardan bir tanesi. Zaten insan hayatında inanılmaz derecede yüksek bir öneme sahip olan İnşaat sektörü doğal bir şekilde büyük bir kereste ihtiyacı ortaya çıkarıyor. Bu ihtiyaç adına üretilmekte olan çok fazla ağaç çeşidi var. Sektör ve doğan ihtiyaç o kadar fazla ki bazı kereste çeşitlerine artık İnşaatlık Kereste deniliyor. Tabi bunun bir diğer sebebi de bu kereste türlerine neredeyse sadece inşaat alanında ihtiyaç duyuluyor olması. İnşaatlık Kereste olarak bildiğimiz kereste türlerinin içine şunlar giriyor: Yumuşak çamlar, ladinler, beyaz çam ve köknar. Bu çam çeşitlerinin tamamı inşaat alanında kullanılmak amacıyla üretiliyor, tabi bazı istisnaları bunun dışında tutabiliriz.

  İnşaat alanında ladin, beyaz çam, söğüt gibi ağaç türlerinin kullanılmasında ki asıl önemli sebep bu ağaç türlerinin çok kolay bir şekilde işlenebiliyor ve görsel olarak hitap edebiliyor olması. Genel olarak bu ağaç türleri dayanıksız oluşlarıyla bilinmekte ancak inşaat sektöründe kullanılan kerestelerde dayanıklılık çok ön planda olmuyor. Fiyat olarak da avantajlı oldukları için bu kereste türlerini birçok kişi İnşaatlık Kereste olarak biliyor ve kullanıyor.

  İnşaatlık Kerestenin Kullanıldığı Alanlar

  Aslına bakılırsa bu sorunun cevabı zaten belli. İnşaatlık Kereste, inşaat sektöründe kullanılır. Ancak detaylı olarak incelediğimizde çok farklı ürünlerde kullanıldığını görmekte mümkün. Kullanıldığı alanlara örnek gösterecek olursak şunları söyleyebiliriz: Herhangi bir iç ya da dış mekan için yapılan çeşitli aksesuarlarda, beton için oluşturulan kalıplarda, bildiğimiz her türlü mobilya yapısında, duvar ve bölme amacıyla oluşturulan yapılarda ve taşıyıcı zeminlerde çok fazla kullanılmaktadır.

  Kullanım alanlarını etkileyen önemli etkenlerin başında su sebebiyle şişme miktarının normal olmasıdır. Yani bu da yağmura karşı dayanıklı olduğunu göstermektedir. Haliyle iç ve dış mekanlar için oldukça kullanılabilir özelliklere sahip diyebiliriz.

  İnşaatlık Kerestelerin Fiyatları

  İnşaatlık kerestelerin genel özelliklerini incelediğimizde son derece işlenebilir ve bunun yanında dayanıksız yapıda olduğunu görüyoruz. Bu özellikleri sebebiyle fiyatı 500 – 1500 TL aralıklarında olmaktadır. Metre küp başına belirlenen bu fiyatlar bölgesel olarak değişiklik göstermektedir.

  insaatlik keresteKereste ve Palet imalatında hizmet vermekte olan Şen Kardeşler kereste en kaliteli ve seçkin İnşaatlık keresteleri ile Türkiye’nin bütün illerine gönderimleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. İnşaatlar da iskele ve taban görevi görmekte olan keresteler ve çatı yapımında kullanılan keresteleri ile inşaat sektöründe büyük bir hizmet vermektedir. İnşaatlık kereste fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kısmındaki bilgilerden bize ulaşabilir. Kereste fabrikalarımızı inceleyerek ziyaret edebilirsiniz.

  Kaliteli Kereste İmalatı

  Ülkemizde genellikle Sarı çam kereste, Kızılçam kereste, Karaçam ve Ladinden üretilmekte olan inşaatlık kereste en uygun koşullarda ve en kaliteli ürünler oluşturulmak üzere hazırlanmaktadır. Güçlü makineler ile seçkin kereste imalat firmaları arasında hizmet vermektedir. İnşaatlarda kullanmak için özellikle tercih edilmekte olan keresteler dayanıklılık ve kalite çerçevesinde seçilmektedir. Müşterilerin ve inşaat sektörünün kaliteli hizmetinin devam etmesinin yolununda bütün ürünlerin kalite çerçevesinde oluşturulması gerektiğini bilinmektedir.

  İnşaatlık kereste imalatında bir marka haline gelmiş olan ve bütün illerde bulunan seçkin müşterileri ile hizmet sektöründe adını duyurmuş olan bir firma olma yolunda ilerleyen Şenkardeşler Kereste, sizinde ihtiyaçlarınıza önem vermektedir.

  İnşaatlık Sarı Çam Kereste

  En kaliteli tomruklardan fabrikalarımızda işlenmekte olan kerestelerimiz ile sürekli hizmetinizdeyiz. Sarıçam kerestelerin kullanım alanlarında olan inşaat malzemesi olarak kullanılan keresteler içinde ilk tercih olarak bilinir ve büyük bir profesyonellikle müşterilere hazırlanmak ve sunulmaktadır.

  En güncel İnşaatlık kereste fiyatları almak için lütfen iletişim bölümünden bize ulaşın. Her an değişen fiyatlar ve ürünler için güncel fiyatlar almanız daha uygun olacaktır. Özel siparişleriniz için görüşebilir teklifler vererek fiyat alabilirsiniz. Genel kullanım amacı inşaat sütunlarının oluşturulması ve iskele yapımında kullanılması nedeniyle dayanıklılık istekleride değişmektedir. İskele yapımında işçi güvenliği nedeniye dayanıklı ürün tercih edilirken, çatı veya sütun yapımında tahtanın yüzeyine daha çok dikkat edilmektedir. Kerestenin kalitesinide tabiki yapıldığı ağaç göstermektedir. Kalite olarak çam kereste en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır.

  Sektörün ihtiyaçlarına göre çözüm bulmayı hedeflemiş olarak yolumuza devam ediyoruz. Kereste ve palet imalatı ile Çorum merkezli fabrikalarımızda Türkiye’nin her yerine ürün tedarik edilmektedir. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için iletişim kurabilirsiniz.

  Şimdi ara

  Whatsapp

  İnstagram

  BEYNHOST